728 x 90

Джонсон про санкції: Росія не зможе торгувати паливом за долари та фунти

Борис Джонсон пояснив, що у 2014 році Росія надала світу певний урок. Тому тепер до переліку санкцій вводять заборону торгувати газом та нафтою за долари та фунти стерлінгів.

джонсон
Борис Джонсон. Фото: скрін інтерв’ю ВВС

Прем’єр-міністр Великобританії дав інтерв’ю видання ВВС, у якому , що, за усіма розвідданими, Росія планує розпочати найбільшу війну у Європі після 1945 року. Він стверджує: є певні ознаки, за якими можна сказати — війна вже почалась.

Об этом сообщает Компромат

Розвідка припускає, що один з кроків нападників — оточення та захоплення Києва.

Володимир Путін думає нелогічно і не бачить попереду катастрофи, оцінює політик поведінку Президента РФ. Тому до Росії застосують додаткові санкції, які дійсно боляче вдарять по тому, на чому ґрунтується її економіка — по торгівлі паливними ресурсами.

Великобританія та США планує заборони будь-які російські фінансові розрахунки у доларах та фунтах стерлінгів — це додаткові санкції, які застосують на додачу до тих, стосовно яких вже прийнято рішення.

Нагадуємо, у суботу 19 лютого Борис Джонсон виступив на Мюнхенській безпековій конференції. Політик анонсував, що британський уряд викриє російські "матрьошки" — тобто дійде до кінцевих власників компаній, запідозрених у зв’язку за російськими капіталами.

Читати також:
Королева Єлизавета II захворіла на COVID-19 Зеленський у Мюнхені: Україна не збирається бути буфером між Європою та Росією У Донецьку стався потужний вибух (фото, відео) Росія та Білорусь вирішили продовжити спільні “військові навчання”
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: Корупция Ру
Актуально

Теги