728 x 90

Жодних забаганок. Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко – про органiзацiю візиту Меркель до Києва та автомобілі чиновникiв

Олександр Саєнко в уряді прем’єр-міністра Володимира Гройсмана відповідає за реалізацію пріоритетних реформ

Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко у програмі Час відповідати розповів головному редактору Радіо НВ Валерію Калнішу про роботу апарату Кабміну і не тільки.

Хто такий міністр Кабінету Міністрів і які його повноваження

Міністр Кабінету Міністрів – це, по суті, умовний керівник штабу прем’єр-міністра України, тому що кожен міністр так чи інакше має своє міністерство – транспорту, охорони здоров’я, аграрної політики. У прем’єр-міністра є своє міністерство – це урядовий апарат, тому що всі ініціативи міністерств надходять до урядового апарату, який фахово опрацьовує ці рішення, пропозиції, а відтак готує зустрічні пропозиції щодо доцільності прийняття тих чи інших нормативних актів.

Або навпаки, прем’єр готує певні проекти доручень або завдань, які б прем’єр-міністр міг поставити перед іншими міністерствами, іншими органами державної влади. Сьогодні повноваження та функції міністра Кабінету Міністрів дещо розширені – я очолюю урядову групу з приватизації, тому що приватизація пов’язана з інституційним конфліктом інтересів.

Дуже важко говорити "приватизуй підприємство" тому міністерству, яке сьогодні ним керує. Міністр Кабінету Міністрів сьогодні не має в своєму підпорядкуванні міністерства, тому й відсутні певні конфлікти інтересів, а отже, йому набагато легше координувати роботу інших міністерств.

Що потрібно системі

Наше головне завдання полягає в тому, щоб талановиті, не обов’язково молоді люди, які себе реалізували і мають певні успіхи в бізнесі, у приватному секторі, усвідомили, що без зміни системи державного управління дуже важко впроваджувати зміни навколо. Хотіли б ми цього чи ні, але більший вплив ти маєш, перебуваючи в системі.

Зараз ми формуємо нові директорати, департаменти громадського здоров’я, вищої освіти, транспортної галузі. Туди прийдуть люди, що мають відповідні компетенції, ідеї, з професійною командою. Перебуваючи на державній службі у цій системі, людина сама керує змінами у країні.

Oleksandr Saеnko via Facebook

Багато людей довіряють цій процедурі, тому що ми зараз вперше пройшли незалежний аудит європейської комісії, коли на їх замовлення незалежне рекрутингове агентство ознайомилося з процесом відбору. Ми отримали максимальний бал за цією оцінкою, і саме тому, наприклад, той же Європейський Союз підтримує цю реформу, і знову ми отримали відповідний безповоротний транш. Це не кредити, це грантові кошти, тому що вони переконані, що ті процедури, які запроваджуються, є важливою частиною нашої адаптації системи в Європейський Союз. Угода про асоціацію – це не тільки торгівля, це зокрема і система управління.

Чим відрізняються державна служба і уряд

Як на мене, надважливо відрізняти, наприклад, політичні посади, якими є прем’єр-міністр, міністр, заступники міністрів, від державних службовців.

Стосовно державного службовця, то це насамперед певна політична нейтральність, тому що політичні погляди ти можеш виявляти, ідучи на вибори, беручи участь у голосуванні, але якщо ти працюєш на державній службі, ти маєш просто професійно виконувати ті завдання, які перед тобою ставить твій політичний керівник.

Звичайно, ця реформа, яка останнім часом відбулася в системі державного управління, дещо навела лад із цим. Раніше було так. Приходить політичний керівник (міністр міністерства) і одразу приводить свою команду. Але він не тільки приводить свою команду радників, політичних консультантів, а починає інституційно змінювати весь державний апарат, тобто державного службовця, який є просто професіоналом.

І мені видається, що сьогодні політик просто має бути водієм, який повертає кермо ліворуч чи праворуч, а апарати, державний двигун мають працювати ефективно, відповідно до заданого напрямку руху.

Державний службовець – це політична нейтральність, відсутність певної можливості сьогодні брати участь у демонстраціях, страйках. Коли сьогодні державний службовець іде на посаду, він свідомо бере на себе цілу низку зобов’язань з погляду неможливості сумісництва посад, отримання іншого доходу крім викладацької, наукової і творчої діяльності.

Про розкрадання майна

Ходять чутки, що є такі умовні поціновувачі живопису, які перетворювали певні музейні фонди на свої приватні колекції. Сьогодні таких фактів немає, я в цьому переконаний. Дійсно, ці твори живопису ми зараз направили до відповідних художніх музеїв. Якщо хтось бажає свою особисту річ принести і розмістити, скажімо, сімейне фото у себе на столі, зараз це дозволено, але це максимум.

На чому їздять міністри

Щодо питання автопарку – теж дуже часто доводиться чути. Ми їздимо не на Мерседесах, ми пересуваємося звичайними автівками, які дісталися нам у спадок від минулого уряду. Вважаю, що треба взагалі вирішити це питання, зокрема, з погляду економії. Наразі ми користуємося, наприклад, гібридними машинами. Електрокари сьогодні також є в автопарку Кабінету Міністрів, це економніше і дешевше.

Про організацію візиту Меркель до Києва

Меркель відвідала Київ насамперед на запрошення Президента України. Відбувалося декілька офіційних зустрічей з президентом, прес-брифінг і, звичайно, в рамках візиту була зустріч із прем’єр-міністром.

В листопаді відбудеться дуже масштабний економічний форум, який відкриватимуть прем’єр-міністр Володимир Гройсман і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Oleksandr Saеnko via Facebook

Чи бере Меркель воду із собою, коли їде в Україну

Посадовці – це, як мовиться, також люди, і якщо йдеться про візит канцлера, то цим опікувався протокол президента, вони все організовували. Що стосується зустрічі в Кабміні, повірте, пані Меркель куштувала і смакувала нашу воду. Ми пили Моршинську, була кава. Жодних забаганок, які би свідчили про зарозумілість нашої гості. Дуже по-живому і дружелюбно, як на мене, провели цю зустріч.

Про бюрократію і посади на місцях

Пострадянська ієрархічна система була спрямована на виконання вказівок згори без жодного бажання допомогти, підтримати або взагалі висловлюватися про якість послуг, і вона має піти в небуття.

Потрібно розвивати людський персонал з іншими навичками, вміннями, професійними знаннями. І ми вперше запровадили повністю новий конкурс добору на державну службу. Є декілька складових, по-перше, почнімо навіть із найбанальнішої процедури. Єдиний електронний веб-портал на всю країну, де ти можеш переглянути вакансії, і все в електронному вигляді без збирання стосів паперів, пошуку кадрів.

І друга – це вимоги. Ми, по суті, адаптували тестування, які використовуються у провідних бізнес-школах. Людина, яка сьогодні бажає прийти на державну службу, на ці посади, повинна скласти іспити з логічного мислення, вирішити ситуаційні вправи, продемонструвати знання законодавства – тобто перевірка цілої низки навичок.

Не всі спочатку довіряли цьому процесові, але згодом переконалися, що без блату, без сторонньої допомоги можна потрапити на державну службу.

Донедавна державна служба була не надто привабливою. Туди йшли або на якісь посади, пов’язані з корупційними можливостями, або у якісь політичні команди. Сьогодні нам потрібно працювати з міжнародними інституціями, нам потрібна людина, успішна в бізнес-секторі, у громадському секторі, в експертному секторі. Ми мотивуємо, щоб вона прийшла на державну службу, пропонуємо достатньо конкурентні заробітні плати, але вимагаємо наявності певних здібностей.

Про молоді кадри і роботу на державній службі

Якщо службовець приходить із мінімальним досвідом, на центральному рівні міністерства він може розраховувати на зарплатню від 6 до 10 тис.₴

З одного боку, людина каже: добре, я зможу певний час потерпіти, маю ще сімейні запаси, я за ідею. Згодом вона усвідомлює, що просто даремно витрачає свій час. Щось носить із одного кабінету до іншого, а сенсу в цьому нема. Тому дуже важливо, щоб прихід нових людей водночас супроводжувався зміною власне процедур і процесів, які відбуваються.

Чому ми зараз почали реформи з міністерств? Дотепер міністерства по суті були великими холдингами з управління. Колись у плановій економіці було управління галузями промисловості, а зараз це підприємства. Приходить міністр, призначає свою команду, яка керує державними підприємствами. Як вона ними керує, ми вже переконалися, тому що у нас більше трьох тисяч підприємств і чимало з них уже збанкрутіло.

Oleksandr Saеnko via Facebook

Завдання міністерств сьогодні – це формування правил гри, розуміння, які у тебе є проблеми в охороні здоров’я, в освіті. Потрібно пропонувати найбільш ефективні стратегії для їх вирішення і потім їх упроваджувати. І саме для цього ми добираємо сьогодні кадри. Претендент, який приходить до нас, може розраховувати на отримання до 1 тис. доларів. Як на мене, що це саме та заробітна плата, де ми можемо щонайменше почати конкурувати з бізнес-сектором.

Ми пропонуємо людині конкурентну заробітну плату, щоб в неї не виникало бажання, де щось іще підзаробити, де взяти 100-200 доларів, аби прогодувати родину. Ми пропонуємо тобі заробітну плату, але, будь ласка, у тебе є перелік результатів.

Про приватизацію

на мій погляд, наповнення державного бюджету точно не має бути головним завданням приватизації. Наразі приватизація – це така собі мала приватизація декількох тисяч підприємств. Сьогодні ми запровадили повністю електронні аукціони через Prozorro, ціна зростає за деякими позиціями в 32 рази. Якісь автозаправні комплекси, приміщення, які ніколи не знаходили власника, сьогодні переходять до приватного бізнесу, який створює робочі місця, розвиває їх.

Окрім того, постає питання великої приватизації. Як на мене, тут важливо не те щоб швидко продати й отримати якісь мінімальні кошти. Насамперед це залучення технологій, бо хочемо ми того чи ні, а більшість цих підприємств щороку зменшує виробництво, зменшує прибуток. Чому так відбувається? Тому що ці підприємства не отримують необхідних інвестицій, достатнього доступу до технологій. Коли йдеться про виробничі підприємства, в тих чи інших секторах шукаємо інвестора, який вкладатиме туди кошти, модернізує виробництво, надасть технології, розвиватиме це виробництво, створить додаткові робочі місця. А отже, тоді він згенерує більше податків.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zhodnikh-zabahanok-ministr-kabinetu-ministriv-oleksandr-sajenko-pro-orhanizatsiju-vizitu-merkel-do-kijeva-ta-avtomobili-kabminivtsiv-intervju-radio-nv-2505320.html”

Актуально

Резонанс

Теги