728 x 90

Співачка VALEVSKA поділилася заповітною мрією

VALEVSKAОстаннім часом співачка VALEVSKA у своїх сторінках у соціальних мережах частіше ділиться суто робочими моментами. Воно й не дивно: у найближчих творчих планах артистки — два великі сольні ювілейні концерти PALALA SHOW у столичному Жовтневому палаці 10 та 11 грудня. Підготовка до них займає багато часу й сил! Проте сьогодні на свою сторінку в Instagram VALEVSKA додала чуттєву сімейну світлину із чоловіком Володимиром, залишивши до неї підпис, сповнений відвертості та щирості:


Є мрії, які здійснити може тільки Бог. У нас з моїм коханим чоловіком є одна така. Багато років надія зігріває наші серця, що ми станемо батьками. Я вірю в те, що настане момент, коли я візьму на руки маленьке щастя :) І пару зайвих кіло та недосипи вночі мені зовсім байдужі…
Наталя Валевська.


VALEVSKA
Фоловери співачки не змогли пройти повз цієї публікації. За короткий час пост VALEVSKA отримав велику кількість коментарів:


Від душі бажаю вам терпляче дочекатися омріяного Дива!

Мрії здійсняться, всьому свій час

Наталочко! Це напевно станеться, ти будеш прекрасною матусею!

З особистого досвіду знаю, що у Господа на все свої плани та всьому свій час! І всього потрібно терпляче дочекатися!

Співачка не приховує: вона вірить, що доля для всіх приберегла щасливий випадок. Тож її мрія може вже найближчим часом стати реальністю!


Джерело статті: “https://glamurchik.tochka.net/253882-spivachka-valevska-podililasya-zapovitnoyu-mrieyu/”

Актуально

Резонанс

Теги