728 x 90

Травмована учасниця шоу “Танці з зірками” розповіла про те, як почувається

Учасниця шоу “Танці з зірками” Юлія Сахневич, яка травмувала спину в одинадцятому ефірі, розповіла про те, як почувається. Вона зазначила, що не має наміру залишати проект.

Також Сахневич подякувала партнеру на проекті — актору Павлу Вишнякову. Про це дівчина написала на своїй сторінці в Instagram.“Друзі, хочу вам сказати величезне спасибі за вашу підтримку і переживання, мені дуже приємно, і повірте, це надає ще більше сил! Зі здоров’ям усе нормально, і має бути ще краще”, — написала Сахневич.

Нагадаймо, Юлія Сахневич отримала серйозну травму. Її подальша участь у проекті була під загрозою, оскільки дівчина пошкодила спину.

Переглянути цей допис в Instagram

Друзья,хочу вам сказать огромное спасибо за вашу поддержку и переживания,мне безумно приятно, и поверьте,это придаёт ещё больше сил!со здоровьем все нормально, и должно быть еще лучше!???????? спина тоже ???????? P.S. Спасибо моему партнеру @vishniakov_pavel_ за то что рядом и поддерживаешь!вместе мы -сила???? И до встречи в эфире @tanci1plus1 #толиещевпереди #танціззірками #dwts

Допис, поширений Julia Sakhnevych (@juli_sakhnevych)
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/showbiz/41110”

Актуально

Резонанс

Теги