728 x 90

У військовій частині на Дніпропетровщині вибухнув танк


На території військової частини у селищі Черкаське Дніпропетровської області вибухнув танк. Машина належить 54-й бригаді, яку передислокували сюди з Костянтинівського району Донецької області 1 жовтня.

З словами свідків, танк загорівся близько 17-ї години. За попередніми даними, постраждали четверо військовослужбовців, загиблих немає. Після того, як вибухнули всі 24 снаряди в танку, зайнявся боєкомплект, що був поруч із ним.

Бійці 54-ї бригади повідомили, що постраждалих шпиталізовано, пожежу ліквідовано, а керівництво намагається зам’яти конфлікт.

Як розповів військовослужбовець 54-ї бригади, вчасно загасити танк не вдалося, тому почав вибухати боєкмоплект.

«Десь о п’ятій — на початку шостої години загорівся танк. Його вчасно не змогли загасити, почали відтягувати техніку,що стояла поряд — такі ж танки, бо в них були боєкомплекти. Пізніше почав вибухати боєкомплект танку. Люди розбіглися по всьому полігону,тому що осколки летіли в радіусі близько двохсот-трьохсот метрів. Внаслідок цього постраждали кілька хлопців: обгоріли й отримали контузію, коли намагалися загасити танк. Коли перший снаряд вибухнув, їх відкинуло вибуховою хвилею від танку», — зазначив він.

Громадське ТБ Дніпро


Актуально

Резонанс

Теги