728 x 90

"Немає документального підтвердження". Журналісти Bihus.info заявили, що не зніматимуть матеріалу про документ, що викриває ФФУ в махінаціях на $1,5 млн

Журналісти і далі стверджують, що ФФУ привласнила $1,5 млн

4 грудня журналісти проекту повідомили, що ФФУ під керівництвом нардепа від Блоку Петра Порошенка Андрія Павелка через офшор домоглася збільшення на 20% вартості договору для купівлі обладнання для ФФУ, завдяки чому привласнила $1,5 млн.

Журналісти програми "Схеми" ("Радіо Свобода") у жовтні 2018 року заявляли, що Павелко пов’язаний з офшорною компанією S.D.T FZE, зареєстрованою в ОАЕ, через яку, за даними "Схем", із бюджету ФФУ вивели понад $1 млн. Зазначали, що через цей офшор "ФФУ Продакшн" закупила обладнання з виробництва покривів для футбольних полів на загальну суму приблизно $6 млн. За даними "Схем", принаймні в частину контрактів було закладено переплату 20%, через що на рахунках офшору "осіло" понад $1 млн.

Павелко заявляв, що виробник покривів для полів, німецька компанія Polytan, зобов’язала "ФФУ Продакшн" залучити до їхньої угоди підприємство з ОАЕ S.D.T FZE для постачання обладнання. У німецькій компанії Polytan відповіли, що ніколи не зобов’язували "ФФУ Продакшн" залучати визначених партнерів.

Журналісти Bihus.info повідомили, що знайти докази словам представників Polytan вони змогли завдяки фільму Muddy Waters ("Каламутні води"), знятому британцем Олівером Ріганом. Ведучий Денис Бігус припустив, що цей фільм, "імовірно, замислювали як рекламний для Федерації футболу і Павелка". У ньому було продемонстровано документ, у якому Polytan заявляє про роботу без посередників.

5 грудня ФФУ висунула вимогу зняти і спростувати матеріал, заявивши, що журналісти перекрутили факти.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-nemaje-dokumentalnogo-pidtverdzhennja-zhurnalisti-bihus-info-zajavili-shcho-ne-budut-znimati-material-pro-dokument-shcho-vikrivaje-ffu-u-mahinatsijah-na-1-5-mln-560878.html”

Актуально

Резонанс

Теги