728 x 90

У Словаччині українці почали масово кидати машини на єврономерах - відео

 Українці кинули біля кордону вже понад сотню автомобілів

У словацькому селі Вубля на кордоні з Україною почали масово кидати автомобілі з європейської реєстрацією.

Як повідомляє 5 канал, після прийняття Верховною Радою нових правил ввезення транспорту та його розмитнення українці залишили там вже понад сотню машин.

За словами старости села, така ситуація після 25 листопада застала місцеву владу зненацька.

"Йдете по обіді по селу, і немає жодного, а вранці там уже стоять припарковані авто. І ви навіть не знаєте, звідки вони взялися, і хто їх туди вночі пригнав. Це одна з проблем. Інша у тому, що ці автомобілі часто розбирають на запчастини. Тобто частини автомобіля зникають, а сам кузов у ​​нас у селі залишається валятися, як лом або сміття", — поскаржилась вона.

Справа у тому, що згідно з новими правилами, тепер на митниці необхідно вносити заставу у розмірі вартості розмитнення машини, яку можна втратити, якщо порушити термін її перебування в Україні. У зв’язку з цим для багатьох українців ввезення автомобілів у режимі транзиту стало невигідним.

Раніше повідомлялося, що 25 листопада Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів, зареєстрованих в інших державах.

Читайте у новому номері
журналу НВ

  • Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
  • Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
  • Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-slovachchini-ukrajintsi-pochali-masovo-kidati-mashini-na-jevronomer-video-2511873.html”

Актуально

Резонанс

Теги