728 x 90

​У США заговорили про нову атаку Росії проти України

Україна і міжнародне співтовариство повинні бути готові до подальшої військової агресії з боку Росії.

Про це розповів "Апострофу" колишній посол США в Україні Вільям Тейлор.

"Думаю, ми повинні бути готові до цього. Я не знаю, що на думці у Путіна, що задумали в Кремлі. Однак ми знаємо, що вони атакували військові кораблі, що роблять на Донбасі більше чотирьох років. Тому Україні і міжнародній спільноті треба бути готовими", — підкреслив експерт.

За його словами, поки неясно навіщо Росія вчинила агресивні дії в Керченській протоці, але припустив, що Росія боїться допустити процвітання України і її виходу з-під контролю Кремля."У мене немає інформації про це, але враження таке, що росіяни посилюють тиск на Україну, щоб перешкодити їй досягти успіху як міцної і багатої демократії, яка йде своїм шляхом. Видається, що успішна Україна загрожує Росії, тому вони і діють на Донбасі і тепер в Азовському морі", — переконаний Тейлор.

Детальніше про спроби Кремля змінити міжнародний порядок читайте в матеріалі "Апострофа": Росія піде на все: успішна Україна представляє для неї загрозу — екс-посол США в Україні.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-12-06/v-ssha-zagovorili-o-novoy-atake-rossii-protiv-ukrainyi/148030”

Актуально

Резонанс

Теги