728 x 90

Нові афери на ринку нерухомості. Будівельники забирають квар


Все почалося з скандалу навколо «Еліта-центру». Саме ця авантюра змусила об’єднатися інвесторів житлового комплексу «Голосієво». У 2006 він почав будуватися компанією «Міськжитлобуд» на столичній вулиці Голосіївська. Ще коли там були тільки котловани, майбутні сусіди стали шукати один одного в Інтернеті. Іншого способу познайомитися просто не було. Коли знайшлися, утворилася ініціативна група, яка стала контролювати або хоча б робити вигляд, що контролює процес будівництва.

Досвід боротьби за свої права вивчав: Антон ЗІКОРА

Компанія-забудовник не обдурила інвесторів: у кінці 2007 — початку 2008-го перший з трьох будинків почав заселятися. А його жителі вирішили організувати своє Об’єднання співвласників багатоповерхового будинку (ОСББ) — об’єднання співвласників багатоквартирних будинків і вже обдумували як будуть самі вирішувати свої житлово-побутові проблеми. Проте тут пролунав тривожний дзвінок.

Ключі від квартир мешканцям давали тільки в обмін на підписання договору з приватним ЖЕКом, котрий належить компанії-забудовнику.

Комунальні платежі – 1000 за «двушку»

Характерно, що цей ЖЕК виставив ціни на свої послуги, які виявилися в чотири рази вищими, ніж в аналогічних будинках.

Люди спочатку не вірили, що їм доведеться за двокімнатну квартиру платити близько тисячі гривень. Але коли прийшли перші квитанції .., прихильників створення ОСББ стало більше.

Читати далі...


Актуально

Резонанс

Теги