728 x 90

Інтернет, інтернет, інтернет..


Інтернет, інтернет,= інтернет...

За станом на другий квартал 2010 року в Україні налічується 12,6 мільйонів регулярних користувачів, з яких кожен п’ятий виходить в Мережу щодня, а кожен третій — раз на місяць.

Про це говориться в дослідженні агентства InMind для Інтернет Асоціації України.

8100000 користувачів проживає в містах 50 тис. жителів і більше. У містах з населенням менше 50 тис. і селах проживає близько 4,5 млн користувачів України.

За станом на другий квартал 2010 року проникнення інтернету в Україні в цілому досягло рівня 32%. Ці дані свідчать про зростання частки інтернет користувачів в порівнянні з кінцем 2009 року на 4%.

Найбільш високий рівень пенетрації інтернет серед молодих вікових груп: 59% користується інтернет у віковій групі від 15 до 29 років і 36% у віковій групі від 30 до 44 років.

Основним місцем використання інтернет є будинок. 78% регулярних користувачів використовують для доступу в інтернет домашні комп’ютер або ноутбук. Доступ на робочому місці мають 16% користувачів.

У середньому по Україні на один домашній комп’ютер припадає 2 користувача, а на один робочий комп’ютер в середньому — понад три користувачів. Найменша кількість користувачів на один комп’ютер — у Києві, а найбільша — у Західному регіоні. Кількість пристроїв з виходом в інтернет, які припадають на одного користувача, складає в середньому 1,4. Серед всіх користувачів домашніми і робочими комп’ютерами 23% видаляє кукі.

Серед всіх користувачів України 81% відносить себе до категорії мають середній рівень доходу і вище. Економічно активне населення та студенти складають переважну більшість інтернет-аудиторії України: 82% користувачів Інтернет працює або навчається.

За даними сайту Net Index, самим швидким доступом в інтернет користується Південна Корея. На третьому місці за цим показником знаходиться Молдова, на 24-му — Україна, в той час, як США й Росія займають 26-е і 28-е місця відповідно.


Актуально

Резонанс

Теги