728 x 90

Герої нашого часу


Плідна діяльність кожної людини

заслуговує на визнання та винагороду!


Герої нашого= часу
Прекрасна вісімка! Такий символ цьогорічного конкурсу. Саме стільки прикольних мультяшних героїв, які уособлюють номінації конкурсу «Кращий студент України», зображено на його плакаті. Всі вони такі суперові: яскраві, сучасні та «модні герої нашого часу», справді, кращі, як і учасники конкурсу! Спробуй – реєструйся!

Ні на хвилину не перестає працювати онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки. В конкурсі беруть участь студенти з усієї України, адже, такого роду можливість, а саме, участь одному з найбільш масштабних конкурсів країни, випадає доволі рідко, тому проґавити її просто «тупо».

Вже зовсім скоро ми дізнаємося імена, кращих серед кращих з усіх куточків України.

Тож у Тебе ще є час поборотися за звання кращого студента свого регіону. Не зволікай, адже все що тобі потрібно, це лише пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки!

Тож, нагадуємо, що окремо буде відзначено краще есе на тему: «Глобалізація і націоналізм — український вимір», а також ті представники студентської молоді, котрі досягли визначних результатів в аналітиці, громадській діяльності, науці, спорті, дизайні, медіа та програмуванні. Переможці вищезазначених номінацій визначатимуться експертними радами у складі визнаних фахівців відповідних галузей та представлятимуть свій регіон на фіналі конкурсу, що відбудеться у квітні 2011 року.

Герої нашого= часу

Ми поцікавилися як саме проходить підготовка до конкурсу в регіонах у
Тетяни Подворної (національного координатору): «Незабаром відбудеться старт регіональних конкурсів "Кращий студент України"! Дійсно, ми хвилюємося за кожен регіон, де проходить підготовка, намагаємось максимально допомогти щоб все відбулось на найвищому рівні. З середини листопада Україною пронесеться хвиля най-най-найкрутішого осіннього конкурсу для молоді - "Кращий студент України"! Загалом, підготовка проходить спокійно, є звичайно багато питань, адже справа це нелегка. Там, де над конкурсом працюють студреспубліканці з чималим досвідом, все йде як по маслу, а регіони, де лише сходять «зірки» Студреспубліки — відчувається свіжий подих та міцна хватка!»


Ти – саме той, на кого ми чекаємо!


Детальніше читайте на сайті


Актуально

Резонанс

Теги