728 x 90

Центральну Європу накрили найпотужніші снігопади за 20 років


Південь Німеччини, Австрія та частина Чехії протягом останнього тижня переживають найбільші снігопади за останні 20 років.


Про це повідомляє 1NEWS.


В Австрії з останніх вихідних внаслідок негоди загинули щонайменше 8 осіб.Неподалік від Мюнхена внаслідок падіння дерева загинула 9-річна дитина.


Автомобільний та залізничний транспорт у регіоні зіткнувся з перебоями в русі, в основному через обвалені дерева.


Альпійське містечко Альтаусзеє в Австрії повністю “поховане під снігом”. Половину населення містечка евакуювали в очікуванні сходження лавини.


Рятувальники також врятували 9 туристів, які застрягли в снігу на курорті Целль-ам-Зеє. Дорога до курортів Лех і Обертауерн була закрита через ризик сходження лавин.


Один чоловік помер, коли його збила власна машина, припаркована на схилі.


Лінії електропередачі пошкоджені снігом. У четвер 4500 будинків залишилися без електрики. Австрія очікує випадіння ще півметра снігу до вихідних.


Сотні водіїв провели цілий день в своїх машинах на півдні Німеччини – снігова буря змусила їх зупинитися в дорозі. Аеропорти Мюнхена і Франкфурта скасовували рейси через снігопад.


В Альпах недалеко від кордону з Австрією в комуні Берхтесгадене вже випало 2 метри снігу. Місцевість оголосили районом катастрофи.

Джерело: Європейська правдаДжерело статті: “https://1news.com.ua/svit/tsentralnu-yevropu-nakrili-naypotuzhnishi-snigopadi-za-20-rokiv.html”

Актуально

Резонанс

Теги