728 x 90

Набув чинності закон про зміни до бюджету-2019

У суботу, 9 листопада закон про внесення змін до закону про державний бюджет України на 2019 рік набув чинності.
Фото «Слово і Діло».

У суботу, 9 листопада закон «Про внесення змін до закону «Про державний бюджет України на 2019 рік» набув чинності.

Об этом сообщает http://1info.net

Вчора він був опублікований у виданні «Голос України».

Бюджет-2020: не такий, як хотілося б Держбюджет-2020 року, запропонований до другого читання, не передбачає різкого зростання доходів і витрат, ВВП або соціального забезпечення громадян.

Документ передбачає додаткове фінансування програми «Реструктуризація вугільних шахт» у сумі 1 млрд гривень, що дозволить забезпечити своєчасну виплату заробітної плати шахтарям і не допустити відключення шахт від електропостачання.

Також підвищується грошове забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки України, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних силах.

Законом нормуються зарахування до спеціального фонду конфіскованих коштів, які надійшли в обсязі 1 млрд 560,1 млн гривень станом на 1 жовтня. Зокрема, Міністерству оборони на облаштування військових комісаріатів та їх всебічне забезпечення з цієї суми буде направлено 524 млн гривень, а Державному агентству автомобільних доріг «Укравтодор» — 1 млрд 36,1 млн гривень за пріоритетними напрямами розвитку доріг державного значення.

Раніше документ підписав глава держави Володимир Зеленський.

Так, 31 жовтня парламент схвалив зміни до бюджету-2019 у другому читанні. А в першому читанні Рада підтримала даний законопроект 18 жовтня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/11/09/novyna/finansy/nabuv-chynnosti-zakon-pro-zminy-byudzhetu-2019”

Актуально

Резонанс

Теги